IMG_1199Perfekcjonizm, pasja, doświadczenie

Nazywam się Marcin Kulik i jestem założycielem firmy R33 Car Wrap & Design. Zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem pojazdów zaawansowaną technologicznie folią.

Międzynarodowe doświadczenie i równanie do najlepszych

Swoją pozycję na rynku budujemy od 11 lat. Z każdą naszą kolejną realizacją rosły nasze kompetencje. By kontynuować rozwój, podjęliśmy współpracę najlepszymi. Zostaliśmy podwykonawcą niemieckiej firmy Fostla Concepts z Hanoweru. Oklejamy auta według wysokich europejskich standardów.

Żegnajcie lakiernicy…

Postęp techniczny w naszej branży stworzył nowe możliwości. Rozwój klejów i folii, jaki miał miejsce w ostatnich kilku latach, sprawił że oklejanie stało się dla miłośników samochodów atrakcyjną opcją personalizacji i ochrony swoich aut.

…witajcie specjaliści od folii

Oklejanie pojazdów folią stało się tańszą i bardziej elastyczną alternatywą dla pokrywania karoserii nową warstwą lakieru.

Folia nie tylko znakomicie wygląda, ale dzięki niej oryginalny lakier zyskuje powłokę ochronną.  Oklejenie zabezpiecza go przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych oraz przed różnego rodzaju mechanicznymi zarysowaniami.

Więcej niż po prostu biznes

1181Oklejanie aut to dla mnie więcej niż sposób na zarabianie pieniędzy. Pierwsze kroki w biznesie stawiałem mając zaledwie 19 lat i jako pierwszy na Opolszczyźnie zbudowałem stacjonarne pole paintballowe, następnie rozwinęło się to o organizację imprez integracyjnych i tor na quady. Kolejny pomysłem do pary z już funkcjonującymi było otworzeniu punktu pocztowego, który miał być konkurencją dla poczty polskiej, jednak po kilku miesiącach przekształciłem agencję pocztową w Agencję Reklamową. I tak pracowałem przez dobrych kilka lat, aż dostrzegłęm ogromny potencjał w całościowym oklejaniu samochodów co stworzyło całkowicie nowy kierunek mojej kariery. Poświęciłem się w pełni nowemu przedsięwzięciu, co daje mi ogromną satysfakcję z każdą kolejną realizacją.

Co możemy Ci zaoferować?

Możemy zaproponować Ci zmianę koloru auta (lub jego części) folią, pokrycie karoserii bezbarwną folią chroniącą lakier, wreszcie oklejenie reklamowe Twojego pojazdu.

Przejdź do strony Oferta by poznać szczegóły i wybrać jedną z naszych usług.